Новости

Купуй HAVAL та отримай зимові шини в комплекті до авто!

01.11.2019

Незабаром прийде зима і дороги замете снігом. В зимових умовах найкращим другом для водія стане надійний позашляховик, який з легкістю долає снігові замети та ожеледицю. Піклуючись про безпеку водіїв та пасажирів, професійний бренд позашляховиків HAVAL розпочинає сезон підготовки до зими. 

 

Так в офіційному дилерському центрі HAVAL «Богдан-Індустрія» стартує нова вигідна акція. Тільки в період з 1 по 30 листопада при купівлі будь-якої моделі HAVAL кожен клієнт отримає зимові шини в комплекті до авто.* 

Для того, щоб скористатись спеціальною пропозицією, Вам необхідно:

Завітати до автосалону HAVAL, що розташований на 32-му км Бориспільського шосе,

Придбати будь-яку акційну модель HAVAL (HAVAL H2, HAVAL H6 або HAVAL H9).

В офіційному дилерському центрі HAVAL «Богдан-Індустрія» на Ваш вибір представлений весь модельний ряд: компактний повнопривідний кросовер H2, вишуканий інтелектуальний кросовер H6 та 7-місний рамний позашляховик H9. В автосалоні HAVAL Ви зможете пройти тест-драйв, а також отримати кваліфіковану консультацію з підбору позашляховика. Спеціалісти з продажу автомобілів HAVAL допоможуть Вам підібрати позашляховик, який відповідатиме Вашому смаку та бюджету.

Чекаємо на Вас в автосалоні HAVAL, розташованому на 32-му км Бориспільського шосе. Деталі акції дізнавайтесь за телефоном: 044 351 75 50 або у менеджерів з продажу в автосалоні.

*Мається на увазі отримання комплекту зимових шин за умови придбання будь-якої моделі HAVAL в період акції в офіційному дилерському центрі HAVAL «Богдан-Індустрія». Комплект складається з чотирьох зимових шин. Комплект зимових шин не можна обміняти на інші товари чи послуги. В разі відмови від комплекту зимових шин вартість комплекту зимових шин не повертається у грошовому еквіваленті. Акція діє з 1 по 30 листопада 2019 року. Кількість акційних автомобілів обмежена. 

Вернуться назад