• Главная
  • Новости
  • Розпочинаючи нове інтелектуальне життя, Great Wall Motors відкрила свій Перший центр досвіду бренду.

Новости

Розпочинаючи нове інтелектуальне життя, Great Wall Motors відкрила свій Перший центр досвіду бренду.

08.07.2019

 

 

30 червня 2019р, в Great Wall Motors Brand Experience Center в Пекіні відбулася «Церемонія відкриття першого центру досвіду бренда Great Wall Motors та інавгурація  більше 100 HAVAL бутиків у 100 містах». Great Wall Motors позитивно сприймає зміни перед лицем швидкого технологічного прогресу та тяжкого часу на внутрішньому ринку.

Переглядаючи футбол, випиваючи каву, читаючи книгу, відпочиваючи на вечірці ... Сьогодні ми можемо робити це не тільки в кав'ярнях або торгових центрах, а й у Great Wall Motors. Тут ми могли б зробити набагато більше ...

 

 

Багатовимірний Центр Досвіду для різноманітних потреб користувачів

Розташований у Shunyi, Beijing, прилеглий до T3 Beijing Міжнародного Аеропорту, Great Wall Motors Brand Experience Center (надалі іменується " Центр Досвіду") має три поверхи з загальною площею 5600 квадратних метрів. Він побудований і експлуатується компанією Boshilian Jingtao Group, дистриб'ютором Great Wall Motors. Від зовнішнього дизайну до внутрішньої функціональної структури, Центр Досвіду прекрасно демонструє багатовимірний спосіб життя та інноваційну концепцію, яка об'єднує людей, транспортні засоби та життя.

На трьох поверхах виставкової площі Центру Досвіду є 13 областей функціонування, кожна з яких має свою «унікальність». Виставкова площа на першому поверсі є «вікном» всього Центру Досвіду, що відображає історію розвитку Great Wall Motors, моделі його брендів, найсучасніші технічні досягнення, післяпродажне обслуговування, фінанси та страхування тощо.

 

 

На “Вулиці автомобільної насолоди”, областью показу - є взірці HAVAL, WEY, ORA та Great Wall Pickup, що припарковані уздовж так званої «вулиці». Користувачі можуть насолоджуватися цим, наче реальним водінням. Окрім того, деякі унікальні конструкції Центру Досвіду є творчими студіями. Наприклад, Great Wall Motors є першим автомобільним брендом, який побудував критий баскетбольний майданчик у такому виді споруд. Вона передає корпоративну філософію «Фокус, відданість, спеціалізація» точно так само, як і в баскетболі.

 

 

Досвідний центр зосереджений не тільки на виставковому майданчику на першому поверсі, а й у виставковій зоні на другому і третьому поверхах. У виставковій площі на другому поверсі побудований «сад в повітрі». Відвідувачі можуть вийти на "перегляд вулиць" на першому поверсі та побачити експонати, що припарковані поврехом нижче. Більше того, гості можуть випити каву та замовити смачну їжу. З квітами і зеленими рослинами вона створює більш неквапливе і комфортне життя.

 

Третій поверх - ексклюзивний соціальний простір для користувачів. З теплим і зручним макетом, це найкраще місце для навчання, обміну та діяльності батьків-дітей.

 

Варто відзначити, що користувачі можуть відчути розумне життя в майбутньому в Great Wall Motors Brand Experience Center. Завдяки впровадженню великих даних та технології штучного інтелекту, Центр Досвіду створив термінал «розумний магазин». Роботи можуть обслуговувати користувачів в якості адміністратора. Якщо ви натиснете на інтерактивний екран AI, конфігурації, кольори, ціни то нещодавні спеціальні пропозиції брендів Great Wall Motors будуть зрозумілі з першого погляду. У той же час, всі процеси продажу та обслуговування можуть бути завершені в Інтернеті.

 

 

Всі ці серйозні послуги показують, що Great Wall Motors залишається вірною своїй місії і слідує концептуальному обслуговуванню «ставлення до людей щиро і ставлення до автомобілів ретельно» для створення професійного, ексклюзивного та швидкого обслуговування користувачів.

 

 

І хоча, китайський автомобільний ринок  переживає спад та важкий час з минулого року, Great Wall Motors, як лідер китайських автомобільних брендів, продемонструвала реальну силу своїх автомобільних брендів у дії.

Так, у 2018 році Great Wall Motors продали більше одного мільйона автомобілів вже третій рік поспіль. З січня по травень цього року, Great Wall Motors продала більш ніж 430.000 авто та показала приріст з минулим роком на 5.11%. Серед них загальний обсяг продажів бренду HAVAL за перші п'ять місяців перевищив 300 000 автомобілів, збільшившись на 8,63%. Відкриття 100 + магазинів HAVAL у Китаї показує рішучість Great Wall Motors боротися у важкі часи та не зупинятися на тенденціях розвитку.

 

 

Крім того, HAVAL також навчиться інтелектуальному сервісу та інноваційній концепції досвіду компанії Great Wall Motors. Зосереджені на потребах та досвіді користувачів, Great Wall Motors надасть можливість існуючим магазинам трансформуватися та модернізуватися, активно прагнути змін у кризі змін у галузі, створити якісний сервіс за допомогою бренду HAVAL і забезпечити новий досвід обслуговування, що перевищує очікування користувачів. «В такій суворій обстановці ми бачимо, хто може витримати самотність і залишатися вірним місії», - сказав менеджер Great Wall Motors.

 

 

Зрозуміти тенденцію реформування часу і побудувати «новий орієнтир» для досвіду споживання

На сьогоднішній день Інтернет +, великі дані, технологія штучного інтелекту, зв'язок 5G та інші технологічні зміни трансформують традиційну автомобільну промисловість. Цей вид трансформації робить автомобіль інтелектуальним і мережевим, а також висуває більш високі вимоги до автомобільних підприємств в різних аспектах, таких як канали продажів автомобілів і досвід обслуговування користувачів. Перед реформуванням автомобільної промисловості підприємства виробники автомобілів повинні пристосуватися до тенденції подальшого розвитку.

 

 

Перший центр досвіду бренду Great Wall Motors - це виставковий центр, що відображає корпоративний імідж бренду та інтегруючи дисплей автомобіля, дозвілля та розваги. Більше того, він також має особливе і глибоке значення. Це допоможе Great Wall Motors Brand Experience Centre створити новий досвід обслуговування на основі глибокого розуміння потреб вітчизняних користувачів і сприяти загальному покращенню брендів Great Wall Motors у світі.

 

 

У той же час, Центр Досвіду демонструє основні технічні переваги Great Wall Motors для користувачів, висвітлюючи передові технологічні досягнення Great Wall Motors в «Нових Чотирьох Модернізаціях», а саме: чистоту, інтелект, зв'язок і обмін, а також відображення іміджу корпоративного бренду " Great Wall Motors ".

 

 

Перед лицем швидкого технологічного прогресу та тяжкого часу на ринку, Great Wall Motors позитивно сприймає зміни з часом.

Great Wall Motors продовжує інновації та розвиток нових екологічних каналів для китайських автомобільних брендів. Відкриття Great Wall Motors Brand Experience Center та встановлення 100+ HAVAL бутиків у 100 містах, являють собою новітній підхід взятий на озброєння Great Wall Motors. У майбутньому, Great Wall Motors, як лідер на автомобільному ринку, продовжать нововведення та будуть знаходити і розвивати нові канали для китайських автомобільних гатунків.

Вернуться назад